Čas
Kurzy
1.01
1000

Musetti L. - Fritz T.: Fritz T. -4,5 gemu

10.07.2024 15:15,
pic

Taylor Fritz se podruhé v kariéře probojoval do čtvrtfinále Wimbledonu a způsob, jakým toho dosáhl, je impozantní. Nejde ani tak o povinné výhry nad O'Connellem, Rinderknechem a Tabilem, proti nimž se prezentoval výborným servisem, ale zejména o jeho osmifinálový obrat. S Alexanderem Zverevem, který až do osmifinále neprohrál ani jedno podání, prohrával Američan 0:2 na sety, ale pak našel na Němce účinný recept. Zápas otočil a v pětisetové bitvě vybojoval ohromně cenné vítězství.

Ve čtvrtfinále čeká na světovou dvanáctku dvaadvacetiletý Ital Lorenzo Musetti. Tento pětadvacátý hráč světového žebříčku ještě nikdy na grandslamovém turnaji neprošel tak daleko. Ač mu k tomu dost pomohl los a relativně slabší soupeři v prvních třech kolech, tak v osmifinále zastavil pouť rozjetého Francouze Mpetshiho Perricarda, kterého porazil 3:1 na sety.

💰 Na co vsadit:

Nebýt osmifinále, byl by Fritz na turnaji v podstatě suverénní. Těžkou překážku v podobě Zvereva zvládl a nyní jej čeká Ital Musetti, který ve čtyřech zápasech odehrál už 17 setů. Nejen, že Američan vybojuje postup do semifinále, ale ještě zásluhou skvělého podání i returnu vyhraje rozdílem minimálně pěti gemů.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!