Čas
Kurzy
1.01
1000

Napoli – Genoa: 02

17.02.2024 15:00,
pic

Neapol nedokázala v minulém kole navázat na své předchozí vítězství nad Veronou a opět nedala gól, když v Miláně prohrála 0:1. První prohru po osmi zápasech pak utrpěl Janov, který doma nestačil na Atalantu (1:4).

Svěřenci kouče Mazzarriho po dalším nezdaru začínají toto kolo na devátém místě a jejich ztráta na první čtyřku narostla již na sedm bodů. Neapol se minule neprosadila již ve třetím z celkových pěti ligových zápasů v roce 2024 a pod Vesuvem velmi uvítají návrat útočníka Victora Osimhena z Afrického poháru národů.

Jediným pozitivem pro Janov v minulém kole byla branka Ruslana Malinovského, který se tak podílel už na 50 trefách v nejlepších pěti evropských soutěžích (27G, 23A). V Janově nicméně nepanovala extra špatná nálada, neboť výsledek byl spíše otázkou několika detailů než zásadním rozdílem mezi oběma týmy. To pro doma nepříliš přesvědčivě hrající Neapol nevěstí nic dobrého.

💰 Na co vsadit:

Neapol v tomto ročníku doma zatím nepřesvědčila (5-2-4) a drtivá většina jejích ztrát přišla právě zde. Janov, který venku naopak neprohrál čtyřikrát v řadě (2-2-0), tak může znovu překvapit.

👇 Doporučení:

6/10