1.01
1000

Napoli – Torino: 1

01.10.2022 15:00,

Neapol zvládla šlágr na půdě AC Milán, kde vyhrála 2:1 a reprezentační přestávku strávila spolu s Atalantou na čele tabulky. Neapol má za sebou letos čtyři domácí soutěžní zápasy, a kromě nečekané ztráty s Lecce (1:1) zde pokaždé bodovala naplno. Dvakrát vyhrála s čistým kontem a dvakrát vstřelila přesně čtyři góly, včetně souboje v Lize mistrů s Liverpoolem. Její další soupeř se takovou produktivitou zdaleka pochlubit nemůže. Šest vstřelených branek v úvodních sedmi kolech naznačuje, kde Turín pálí bota. Svěřenci Ivana Juriče v posledním klání před reprezentační přestávkou prohráli doma se Sassuolem 0:1, stejně jako předtím na půdě Interu. Hosté tak střelecky selhali dvakrát v řadě poprvé od října 2021 a konkrétně na vlastním stadionu neskórovali ve čtyřech z posledních pěti případů. Teď sice nastoupí venku, ale proti rozjeté Neapoli se to bude prolamovat jen složitě. A navíc, Turín inkasoval pět ze svých dosavadních letošních sedmi branek po 80. minutě hry, takže ho nemusí zachránit ani dobře zvládnutý začátek.