Čas
Kurzy
1.01
1000

Newcastle – Bournemouth: 1

17.02.2024 16:00,
pic

Deset branek vstřelených v posledních třech kolech (2-1-0) zastavilo nedávnou krizi Newcastlu, který minule porazil Nottingham Forest 3:2. Situace se naopak otočila v Bournemouthu, který po své spanilé jízdě nevyhrál už pětkrát v řadě a naposledy prohrál na Fulhamu 1:3.

Aktuálně 11bodová ztráta na první čtyřku dává tušit, že Newcastle to bude mít s návratem do první čtyřky velmi složité, ale bohatý klub se tohoto cíle nevzdává, jak ostatně prohlásil Kieran Trippier, mimochodem první hráč Newcastlu, který se od sezony 2001/02 dostal v PL na hranici deseti asistencí. Teď bude ale prvním klíčovým úkolem vrátit se na vítěznou vlnu i doma, kde Magpies nevyhráli už třikrát v řadě.

O špatné sérii něco vědí i Cherries, kteří se nemohou vrátit ke svým výsledkům z konce podzimu. Od sestupového pásma je sice stále dělí osm bodů, ale propad v tabulce je potřeba zastavit. Z hlediska výkonů to ale tak špatné není, protože Bournemouth zaznamenal na Craven Cottage minule 25 střel a 14 rohů. Snahu mu tedy upřít nelze.

💰 Na co vsadit:

Nedávné střelecké probuzení Newcastlu by mělo přinést ovoce i na domácí půdě, kde se Magpies tradičně daří. Minule proti Lutonu tady sice čtyři góly na výhru nestačily, ale to se teď změní.

👇 Doporučení:

7/10