Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, Raiffeisenbank hlásí plánovaný relax a to dne 18.5. od 19:00 do 19.5.2024 13:00 hod. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.

Nice - Lorient: Počet branek méně než 3

19.04.2024 21:00,
pic

Předehrávku jubilejního třicátého kola Ligue 1 odstartuje soubojem mužstev, která kvůli odloženým zápasům nastoupí takřka po čtrnáctidenní odmlce. Jak pro Nice, tak také pro Lorient půjde o dost důležitý duel, v němž budou usilovat o zlepšení svého tabulkového postavení ať už na vrchu či spodku tabulky.

Nice si ve svém posledním ligovém utkání rozdělilo body s Remeší (0:0), čímž se jihofrancouzskému týmu opět vzdálila vytoužená Liga mistrů. Může za to ale především dlouhodobě špatná výsledková forma, protože z posledních devíti ligových kol od začátku února „Orli“ zvítězili jen v jednom (1-3-5). Během této doby také přišli o svoji dosavadní domácí neporazitelnost, která se rázem otočila v neschopnost na vlastním stadionu s názvem Allianz Riviera vyhrát, což se Nice nepovedlo už čtyřikrát za sebou (0-1-3), přičemž třikrát to byla ztráta proti týmu z druhé poloviny ligové tabulky. Na popáté by tuto šňůru družina kouče Francesca Farioliho už potřebovala prolomit, jinak hrozí to, že se v tabulce dotáhnou konkurenti zespoda.

Bodovat potřebuje v předehrávce i Lorient, který naposledy nestačil na Montpellier (0:2), proti kterému byl sice střelecky aktivnější, ale stejně tak jako kolo předtím vyšel střelecky naprázdno. „Les Merlus“ mají sice ještě zápas k dobru, ale před týdnem pro ně bylo velmi znepokojující to, že zvítězily Méty, které se na ně bodově dotáhly. Lorient je tak na šestnácté barážové pozici jen o skóre a dostává se tím pod velký tlak. Před cestou na jih Francie si však opět věří, protože venku až na zmiňované utkání v Montpellieru, dokázal bodovat čtyřikrát po sobě a porazit třeba Strasbourg (3:1) či Rennes (2:1), nebo remizovat v Monacu (2:2).

💰 Na co vsadit?

Nice zápasy v roli favorita v poslední době vůbec neumí. Doma od konce února neporazilo poslední Clermont (0:0) a ani Montpellier (1:2) s Nantes (1:2), což je při pohledu na kvalitu jihofrancouzského mužstva ostuda. O tom, zda to hráči napraví proti dalšímu týmu z dolních pater tabulky, úplně přesvědčený nejsem, a tak si raději vsadím na nižší počet branek. Padnou maximálně tři stejně tak jako v posledních šesti vzájemných duelech.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!

Nenalezeny žádné položky!