Čas
Kurzy
1.01
1000

Norsko - Rakousko: Zuccarello M. KB +0,5

19.05.2024 16:20,
pic

Norsko zvolilo na mistrovství světa v hokeji zajímavou taktiku. Svou největší hvězdu Matse Zuccarella šetří do zápasů, o nichž si myslí, že jsou pro tým důležité. A tak zatímco hráč Minnesoty nastoupil do zápasů proti Švýcarsku, Česku a Dánsku, proti Finsku a Kanadě odpočíval a zůstal mimo kádr.

Jestli je taková dohoda mezi hráčem a trenérským štábem, nebo se tak rozhodli pouze trenéři, to ví jen zainteresovaní. Nelze však opomenout, že když Zuccarello hraje, Norsko předvádí o poznání lepší hokej. Zkušený šestatřicetiletý forvard ostatně ve třech odehraných zápasech zaznamenal čtyři asistence a potvrdil tak, že je pro tým velmi důležitý.

Zuccarello by neměl chybět na ledě v zápase s Rakouskem, proti němuž si mohou Norové definitivně zajistit udržení v elitní skupině mistrovství světa. Prozatím totiž bodovali jen proti Dánsku a jsou v tabulce skupiny A sedmí právě za Rakouskem, které má o bod víc. Norsko rozhodně nebude chtít riskovat, že by muselo nastoupit k závěrečnému střetnutí proti houževnatým Britům s hrozbou sestupu, proti Rakušanům tak napnou všechny síly, aby uspěli. A bude u toho i Mats Zuccarello.

💰 Na co vsadit:

Mats Zuccarello má bohaté zkušenosti z NHL a je největší hvězdou norského týmu na světovém šampionátu. Na jeho bedrech bude ležet tíha okamžiku a ať už zápas s Rakouskem dopadne jakkoliv, Zuccarello se bodově prosadí.

👇 Doporučení:

8/10

Nenalezeny žádné položky!