Čas
Kurzy
1.01
1000

Noskova L. - Kerber A.: 2

18.06.2024 10:00,
pic

Přestože je bývalé světové jedničce Angelique Kerberové už 36 let a po návratu na kurty zatím neodvádí zrovna špičkové výkony, na několika turnajích velmi překvapila. Dostala se do osmifinále na tisícovkách v Indian Wells a Římě, přičemž ji nyní čeká vstup do travnaté části sezony, která jí v minulosti přinesla spoustu radostí.

Vítězka Wimbledonu a turnajů v Birminghamu a Bad Homburgu se na domácí akci v Berlíně utká s českou tenistkou Lindou Noskovou, která má v posledních týdnech trochu problémy s formou a navíc si zrovna netyká s travnatými kurty.

Loni Nosková debutovala na trávě na turnajích mezi profesionálkami a nepředvedla vůbec dobrý tenis. V Birminghamu a ve Wimbledonu skončila hned v prvních kolech, na slaběji obsazené akci v Bad Homburgu skončila v osmifinále. S kariérní bilancí 1-3 tedy nemůže být spokojená. Kerberová to má na trávě během kariéry 87-32.

💰 Na co vsadit:

Angelique Kerberová je velmi zkušenou hráčkou, která hře na trávě rozumí a ví, co od ní očekávat. Těchto zkušeností v souboji s Noskovou využije a postoupí do dalšího kola.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!