Čas
Kurzy
1.01
1000

Nottingham – West Ham: Počet gólů: +2,5

17.02.2024 16:00,
pic

Nottingham Forest prohrál třetí z posledních čtyř ligových utkání (0-1-3) a stále se mu nedaří dostat se z nebezpečných pozic okolo sestupového pásma, na které má momentálně náskok pouze dvou bodů. Obrovský debakl ovšem schytal hlavně West Ham, který v londýnském derby prohrál s Arsenalem 0:6!

Nottingham v tomto ročníku dokázal vyhrát zatím jen tři domácí zápasy, dva z nich ovšem proti týmům z první osmičky (Aston Villa, Manchester United), kam stále patří i West Ham. Aktuálně mu ale domácí prostředí moc výhod nepřináší, protože tady prohrál šest z posledních sedmi ligových utkání.

West Ham by této mizérie potřeboval využít, protože po dvojzápase s Arsenalem a Manchesterem United je na dně, neboť v něm dohromady inkasoval devět gólů (0:6, 0:3) a celkově nevyhrál už pět ligových utkání. Kouč David Moyes přiznal, že to pro něj byl určitě nejhorší zážitek v kariéře, vždyť v dosavadních 683 zápasech v PL jeho tým nikdy v poločase o čtyři góly neprohrával.

💰 Na co vsadit:

Při pohledu na defenzivní výkony obou celků se nabízí jediné: Sázka na góly. Minimálně tři padly ve třech z posledních čtyř utkání West Hamu a také ve čtyřech z posledních pěti vystoupení Nottinghamu.👇 Doporučení:7/10

Nenalezeny žádné položky!