Čas
Kurzy
1.01
1000

Pliskova Ka. - Dolehide C.: Pliskova Ka./-23,5 gemu

18.06.2024 12:00,
pic

Karolína Plíšková má za sebou skvělý vstup do travnaté části sezony. V Nottinghamu postoupila až do finále, což jí dodalo pořádný kus sebevědomí do dalších turnajů. Problémem ovšem může být, že v sobotu a v neděli absolvovala dohromady tři náročné třísetové bitvy, což se může projevit na její kondici.

Na druhou stranu je Plíšková nesmírně zkušenou hráčkou, která zná své tělo a umí s ním pracovat. Los v Birminghamu k ní navíc byl poměrně přívětivý, zahraje si totiž s Američankou Caroline Dolehideovou, která se v této sezoně velmi trápí.

Pětadvacetiletá Dolehideová, která v Birminghamu prohrála finále kvalifikace a dostala se do hlavní soutěže až jako šťastná poražená, letos vyhrála jen osm zápasů a hned patnáct jich prohrála. Na trávě navíc nikdy nepatřila k hráčkám, které by byly příliš nebezpečné. Ostatně, od roku 2021 vyhrála na tomto povrchu jen dva zápasy a devět jich prohrála.

💰 Na co vsadit:

Plíšková bude muset v Birminghamu bojovat s únavou, proto nebude její výkon nikterak suverénní. Na Dolehideovou, které tráva nesedí a letos hraje celkově výrazně pod svoje možnosti, to ale bude stačit. Výhra Plíškové se dá zkombinovat s počtem gemů, kterých nebude více než 23.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!