Čas
Kurzy
1.01
1000

Rybakina E. - Svitolina E.: Rybakina E./+17,5 gemu

10.07.2024 14:30,
pic

Jelena Rybakinová je po výpadcích Igy Šwiatekové, Aryny Sabalenkové či Coco Gauffové velkou favoritkou na zisk wimbledonského titulu. Na tento milník už dokázala dosáhnout v roce 2022, kdy dokráčela pro svůj premiérový grandslamový titul právě na trávě v All England Clubu. A letos naznačuje, že má všechny předpoklady, jak to zopakovat.

Pro Rybakinovou je klíčové, že jí drží zdraví, což v posledních měsících rozhodně nebylo pravidlem. Světová čtyřka pak v posledních dvou zápasech ztratila jen jeden gem proti Caroline Wozniacké a následně měla plně pod kontrolou střetnutí s Annou Kalinskou, jež se ve druhém setu zranila a za stavu 3:6 a 0:3 skrečovala.

Elině Svitolinové se v posledních letech ve Wimbledonu daří. V roce 2019 a 2023 se probojovala do semifinále a letos by to ráda zopakovala. Ač jí už v prvním kole hrozilo vyřazení v souboji s Magdou Linetteovou, následně vyhrála tři zápasy bez ztráty setu. Rozehrála se ke skvělým výkonům, nicméně teď proti ní bude stát jedna z nejlepších travařek současnosti.

💰 Na co vsadit:

Rybakinová naposledy hrála se Svitolinovou letos na Roland Garros a vyhrála ve dvou setech. Když se tyto tenistky potkaly v roce 2021 na trávě, opět vyhrála Rybakinová. Jejich středeční zápas skončí stejně, vítězstvím Rybakinové. Hrát by se pak mělo minimálně 18 gemů, přičemž by nebylo překvapením, kdyby se nakonec hrály tři sety.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!