Čas
Kurzy
1.01
1000

Salernitana – Sassuolo: 2

05.04.2024 20:45,
pic

Záchranářský souboj poslední Salernitany a předposledního Sassuola má o poznání větší význam pro hosty, kteří po remíze s Udinese (1:1) ztrácejí na záchranu pouhý bod, zatímco situace domácích je už prakticky beznadějná.

Bylo to dobře vidět i v utkání na půdě Bologni, kde se na lavičce Salernitany představil již čtvrtý kouč v tomto ročníku Stefano Colantuono, který ovšem s projevem týmu zatím nic neudělal. Salernitana utrpěla již 20. prohru v sezoně (0:3) a s bilancí (2-8-20) by bylo velkým zázrakem, pokud by se po tomto ročníku s nejvyšší soutěží nerozloučila.

Situace Sassuola není pochopitelně o moc lepší, což dokazuje třeba osm venkovních proher v řadě, přičemž Neroverdi nedali v šesti z nich ani gól. Ale příchod kouče Ballardiniho jistou změnu symbolizuje, jak dokazují čtyři body ve třech zápasech. A lepší příležitost než v podobě utkání s odevzdanou Salernitanou už hosté letos nedostanou.

💰 Na co vsadit:

Salernitana prohrála už šest domácích zápasů v řadě a od začátku tohoto kalendářního roku neprohrála jen ve dvou ze 13 soutěžních duelů (0-2-11). Další hřebíček do rakve jejich tříletého působení mezi elitou přidá Sassuolo.

👇 Doporučení:

7/10