1.01
1000

Salernitana - Hellas Verona: 2

22.09.2021 18:30,

Nováček letošního ročníku Serie A, Salernitana, stále na své první body čeká. Minule už to vypadalo poměrně nadějně, když doma držela v souboji se silnou Atalantou bezbrankový výsledek až do 75. minuty. Výkon domácích ale hlavně vypadal úplně jinak, než jejich odevzdané představení z předchozího kola na půdě Turína (0:4), a promluva vedení do duše mužstva na jednom z tréninků v polovině minulého týdne evidentně zabrala. Tým z příjemného jihoitalského města Salerna bude chtít rychle zabrat a bodovat, aby nešel ve šlépějích poměrně nedalekého Beneventa, které na první body při své premiéře před pár lety čekalo několik měsíců. Na jih Itálie ovšem zavítá Hellas Verona, která předvedla v neděli v podvečer famózní obrat. S novým trenérem Igorem Tudorem sice v poločase proti AS Řím prohrávala, ale třemi góly, z nichž jeden dal Antonín Barák, utkání ve druhém dějství otočila. Impuls v podobě výměny kouče tedy ve Veroně tedy pomohl a vzhledem k tomu, jak jdou tentokrát zápasy rychle po sobě, z toho můžou „Tudorovci“ opět těžit.