1.01
1000

Sassuolo – Cagliari: Dvojitá šance: 1

19.05.2024 12:30,

Nedělní odpoledne bude v Itálii ve znamení boje o záchranu a první takový duel obstarají hned po obědě Sassuolo a Cagliari. Horší výchozí pozici mají jednoznačně domácí, kteří v minulém kole neudrželi vedení v Janově a po prohře 1:2 ztrácejí na záchranu tři body, přičemž jejich soupeř z Cagliari je od nich vzdálen body čtyř, takže i on má ke klidu daleko.

Sassuolo umí začátky zápasů, ale jeho velkou slabinou je dobře rozehrané duely udržet. To se potvrdilo minule, kdy sice podruhé v řadě vyhrálo první poločas, ale nakonec nebralo ani bod. Takový nepříjemný zvrat (poločas/zápas) se Sassuolu přihodil již pošesté v tomto ročníku, což je samozřejmě s přehledem nejvíce ze všech.Cagliari prohrálo minule zcela jasně v Miláně, kde podlehlo tamnímu AC 1:5.

Svěřenci Claudia Ranieriho tak nevyhráli již popáté v řadě (0-3-2), nicméně záchranu mají stále ve své moci. Vzhledem k tomu, že v letošním ročníku získali venku jen osm bodů (1-5-12), není pro ně druhé venkovní utkání v řadě zrovna dobrou zprávou.

💰 Na co vsadit:

Sassuolo má poslední šanci, jak zvrátit svůj neblahý osud. Na domácí půdě ovšem umí, minimálně v prvních poločasech, kdy zde vedlo v poslední době proti Interu či AC Milán. Rychlý vstup do utkání předvedou Neroverdi i tentokrát, ovšem vzhledem k jejich problémům s přibývajícím časem je lepší zvolit sázku ve dvojité šanci.