Čas
Kurzy
1.01
1000

Sassuolo – Monza: Oba týmy dají gól

02.10.2023 18:30,
pic

Středeční vítězství na půdě dosavadního lídra Interu (2:1) posunulo Sassuolo do horní poloviny tabulky a pohled na jeho poslední čtyři zápasy vypadá velmi dobře (3-0-1). Monza si zase připsala už třetí remízu v řadě, tentokrát bezbrankovou s Bolognou.

Tým Alessia Dionisiho dokázal navázat na své senzační vítězství nad Juventusem (4:2), když porazil Inter na jeho hřišti a připravil mu první prohru sezony. Sassuolo se tak stalo prvním celkem, který zdolal tyto dva velikány ve dvou po sobě jdoucích kolech od roku 2011, kdy se to povedlo Udinese. Zásluhu na tom měl opět střelec jedné branky Domenico Berardi hrající ve skvělé formě. Jeho odchod-neodchod do Juventusu z konce léta a dva vynechané zápasy jsou evidentně minulostí.

Tři remízy v řadě možná nejsou nikterak oslnivé, ale pro loňského nováčka Monzu představují důležitý znak stability. Mnoho fanoušků se domnívalo, že Brianzoli postihne tradiční syndrom druhé sezony, kdy se úspěšnému debutantovi z jednoho ročníku v tom následujícím nedaří a většinou sestoupí, ale to se zatím neděje. Monza si drží solidní bilanci (1-3-2) a její předchozí venkovní remíza na Laziu (1:1) byla velkým a zaslouženým úspěchem.

💰 Na co vsadit:

Poslední dva domácí zápasy Sassuola byly na branky bohaté. V souboji s Veronou zde padly čtyři (3:1) a proti Juventusu bylo k vidění dokonce šest gólů (4:2). Oba týmy se pak prosadily i v obou loňských vzájemných měřeních sil.

👇 Doporučení:

6/10

Nenalezeny žádné položky!