1.01
1000

Sassuolo – Salernitana: +2,5 branky

02.10.2022 15:00,

Sassuolo čekalo celých šest měsíců na to, až se zase v jeho ligovém utkání prosadí střídající hráč. Povedlo se to v sobotu před reprezentační přestávkou, kdy se v 93. minutě duelu v Turíně trefil Alvarez, který tak přiřkl Neroverdi všechny tři body. Kouč Alessio Dionisi si mohl oddechnout, protože jeho tým si připsal teprve druhé letošní ligové vítězství a pauzu strávil v lepším rozpoložení, čehož by teď mohl využít. Salernitana má po úvodních sedmi kolech na svém kontě sedm bodů a sedí v klidném středu tabulky. To samo o sobě představuje úspěch, vzpomeňte na loňskou záchranu s hodně odřenýma ušima. Prohra v posledním domácím zápase před reprezentační pauzou s Lecce (1:2) byla ale zklamáním, neboť svěřenci Davideho Nicoly předtím řádně potrápili Juventus (2:2), z jehož stadionu si jen těsně neodvezli všechny body. Vzhledem k tomu, jak hosté posílili svůj útok, se můžeme jistě těšit na pohledný duel, což potvrzuje i výsledek minulého vzájemného měření sil, které v březnu skončilo nerozhodně 2:2.