Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, Raiffeisenbank hlásí plánovaný relax a to dne 18.5. od 19:00 do 19.5.2024 13:00 hod. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.

Sheffield Utd. – Tottenham: Tottenham dá +2,5g

19.05.2024 17:00,
pic

Poslední tým tabulky Sheffield United prohrál i o minulém víkendu, když na půdě Evertonu inkasoval i v 19. venkovním zápase sezony, což se přihodilo teprve počtvrté v historii Premier League. Tottenham zase v úterý večer přišel doma po prohře s Manchesterem City (0:2) o naději na čtvrté místo a do Ligy mistrů se příští rok nepodívá.

Sheffield se bude snažit zakončit tragickou sezonu alespoň tím, že se vyhne překonání nechtěného více než 100 let starého rekordu v počtu obdržených branek během jednoho ročníku nejvyšší anglické soutěže, ke kterému mu teď se 101 inkasovanými góly chybí dva zásahy do jeho sítě. Sheffield prohrál 27 z celkových 37 zápasů (3-7-27), ve kterých dal sám jen 35 branek, a na toto působení jeho fanoušci asi moc rádi vzpomínat nebudou.

Tottenham bude chtít na závěr ročníku alespoň vylepšit svou ďábelskou venkovní bilanci (6-6-6), kdy prohrál čtyři z posledních pěti utkání na půdě soupeře, přičemž ve dvou z předchozích tří inkasoval čtyři góly. Po vystoupeních na půdě Newcastlu, Chelsea a Liverpoolu ale přichází podstatně hratelnější soupeř, kterého Spurs na začátku ročníku porazili 2:1.

💰 Na co vsadit:

Premier League už dlouho nepamatuje tým s tak děravou obranou a není pravděpodobné, že by se Blades měli v závěrečném kole nějak výrazně defenzivně zlepšit. Tottenham vstřelil v tomto ročníku alespoň tři góly v osmi zápasech, ale jedním z nich bylo i venkovní vystoupení na půdě dalšího sestupujícího týmu (Burnley 5:2).

👇 Doporučení:

6/10