Čas
Kurzy
1.01
1000

Tampa Bay - Boston: Boston více než 3,5 gólu

21.11.2023 01:07,
pic

Tampa Bay čeká na návrat Andreje Vasilevského jako na spasitele. Bez své brankářské jedničky má Tampa obrovský problém, jelikož brankářské výkony a celkově defenziva jsou tragické. Blesky jsou nuceny k tomu, aby své soupeře doslova přestříleli, jelikož inkasují enormní počet branek. V 18 zápasech ovšem soupeře přestříleli jen osmkrát a skóre mají 63:65.

Ale je právě zásluhou dobrého útoku, že se Lightning drží v první osmičce Východní konference. Nebýt ofenzivních výkonů Nikity Kučerova (13+14), Braydena Pointa (7+16) či Stevena Stamkose (6+12), dá se jen těžko odhadovat, kde by momentálně Tampa figurovala.

To Boston takové problémy nemá. V Bruins funguje všechno jako dobře namazaný stroj. Obrana září, když v 16 zápasech inkasovala jen 32 branek, a v útoku řádí elitní formace David Pastrňák (11+16) - Brad Marchand (7+11) - Pavel Zacha (6+7).

Tuto trojici navíc poslední dobou začali doplňovat i další, zejména druhá formace s Charliem Coylem (5+9) a Jamesem van Riemsdykem (5+7), takže už to není pouze o tom, že Boston sází na pevnou defenzivu, ale stále časteji dokážou Bruins nasázet spoustu gólů a v zápasech zcela dominovat. Jako naposledy proti Montrealu, který porazili 5:2.

💰 Na co vsadit:

Boston se v posledních zápasech může pyšnit solidní produktivitou a má tradičně silné přesilovky, což se proti vynuceně ofenzivně laděné Tampě bude hodit. V brankovišti hostů nastoupí pravděpodobně Jonas Johansson, který ve čtyřech z posledních pěti zápasů inkasoval minimálně čtyři góly a v sezoně má průměr 3,4 inkasovaného gólu na zápas a úspěšnost pod 90 %. Boston dá v noci na úterý minimálně čtyři góly.

👇 Doporučení:

9/10

Nenalezeny žádné položky!