Čas
Kurzy
1.01
1000

Torino – Lazio: 1

22.02.2024 20:45,
pic

Turín zvládl v minulém kole domácí vystoupení proti Lecce, které porazil 2:0, přičemž udržel už 12. čisté konto (ve 24 zápasech) v tomto ročníku. Dalším aspirantem na evropské poháry je Lazio, které vstupuje do této dohrávky pouze bod před svým soupeřem poté, co naposledy prohrálo doma s Bolognou 1:2.

Letošní defenzivní práce Turína je opravdu skvělá – čisté konto udržel v polovině všech utkání. Více nul měl na svém kontě naposledy v této fázi soutěže v ročníku 1991/92, kdy nakonec skončil na třetím místě. Taková paráda to letos asi nebude, ale boj o Evropu může i nadále pokračovat. Zejména, pokud se bude i nadále dařit střelci Zapatovi, který se trefil ve třech z posledních čtyř utkání.

Lazio čekají před cestou do Mnichova k odvetě osmifinále LM dvě venkovní vystoupení v lize (Turín, Fiorentina), ve kterých bude chtít navázat na své předchozí výkony z podobných duelů, kdy venku v Serii A vyhrálo třikrát ve čtyřech případech. Při pohledu na jeho celkovou bilanci (5-1-6) je vidět, že jde o výrazné zlepšení. Poslední prohra s Bolognou ovšem naznačila, že tým Maurizia Sarriho stále dokáže své fanoušky nemile překvapit.

💰 Na co vsadit:

Turín prohrál jediné z posledních 11 utkání (5-5-1) a jeho forma je podstatně lepší než v případě Lazia, které se potýká s nevyrovnaností výkonů. Pro svěřence kouče Juriče půjde o skvělou možnost, jak potvrdit své pohárové ambice.

👇 Doporučení:

7/10