Čas
Kurzy
1.01
1000

Torino – Verona: Dvojitá šance: Remíza

02.10.2023 18:30,
pic

Dva souboje s římskými protivníky v rychlém sledu nedopadly pro Turín ideálně: Po remíze s AS Řím (1:1) přišla prohra s Laziem (0:2). Bodovat nedokázala v týdnu ani Verona, která podlehla Atalantě 0:1 a její dobrý start je pryč.

Turín má po šesti kolech naprosto vyrovnanou bilanci (2-2-2) a se vstupem do nového ročníku může být spokojen. Horší než prohra na půdě Lazia uprostřed týdne byla pro kouče Juriće nejspíš ztráta klíčového obránce Alessandra Buongiorna, který se zranil, přičemž v úvodních kolech patřil k těm nejlepším v dresu Turína. Ten se i bez něj pokusí o nápravu doma, kde ještě neprohrál (1-2-0).

Po úvodních dvou výhrách přišlo pro Veronu období vystřízlivění, kdy ze čtyř zápasů získala jediný bod (0-1-3). Důvodem k zamyšlení je i skutečnost, že Verona nedokázala dát gól už ve třech vystoupeních v řadě (Bologna, AC Milán, Atalanta).

💰 Na co vsadit:

Domácí zápasy Turína s Veronou, to jsou vždy velmi urputné bitvy. Hned šest z posledních sedmi jich zde skončilo nerozhodně, což platilo i dvou z letošních tří domácích vystoupení Granata. Jejich kouč Jurić má navíc s ofenzivní taktikou doma proti průměrným a bránícím soupeřům tradičně problémy.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!