Čas
Kurzy
1.01
1000

Udinese – Fiorentina: 2

24.09.2023 15:00,
pic

Druhá bezbranková remíza v řadě sice přinesla Udinese již třetí bod (0-3-1), ale jediná vstřelená branka po úvodních čtyřech kolech značí problémy. Hned třikrát naproti tomu skórovala v minulém kole Fiorentina, která porazila doma Atalantu 3:2 a napravila zaváhání na půdě Interu.

Na třetí pokus se bude Udinese snažit před vlastními fanoušky vyhrát, nebo minimálně alespoň skórovat. Po dvou domácích vystoupeních (Juventus 0:3, Frosinone 0:0) je totiž stále bez vstřelené branky, což je to, co bude chtít kouč Sottil změnit ze všeho nejdříve. Problémem ale může být, že Udinese nedalo doma gól v součtu s minulou sezonou Serie A už čtyřikrát v řadě!

Fiorentina prožila dva velmi odlišné venkovní duely. Do nového ročníku Serie A totiž vstoupila jasnou výhrou 4:1 na půdě nováčka z Janova, před reprezentační pauzou ale sama čtyřikrát inkasovala na stadionu Interu (0:4).

💰 Na co vsadit:

Už v šesti vzájemných duelech v řadě dokázal skórovat jen jeden tým, což střeleckým problémům domácích moc nenahrává. Svěřenci Vincenza Italiana si navíc v minulém kole spravili chuť a dokázali, že góly dávat nezapomněli. Teď je navíc čeká lehčí soupeř než jakým byla Atalanta.

👇 Doporučení:

6/10