Čas
Kurzy
1.01
1000

Udinese – Inter: Inter vyhraje a padne +1,5g

08.04.2024 20:45,
pic

Čtrnácté Udinese v posledním kole remizovalo na půdě Sassuola (1:1) a udrželo si svůj tříbodový odstup od sestupového pásma. Vedoucí tým ligy Inter zase potvrdil svou dominanci, když si snadno porazil s Empoli (2:0) a připsal si už své 19. čisté konto v prvních 30 kolech.

Udinese prožívá od začátku února jisté zlepšení, kdy prohrálo pouze dvakrát (2-4-2), přičemž ve čtyřech z posledních šesti případů platilo, že se prosadily oba týmy. Doma to ale stále velká hitparáda není – Bianconeri zde nevyhráli už šestkrát v řadě (0-3-3) a celkově se jim to zde letos povedlo jen jednou!

Inter už má do konce sezony jen ligové povinnosti a vzhledem k jeho letošní formě je pravděpodobné, že jeho cílem zůstává překonání bodového rekordu, který drží Juventus (102). Inter může získat až 103 bodů, ale musí všechny zbývající zápasy vyhrát. Jeho venkovní bilance však naznačuje (12-2-0), že to není zas tak velký problém.

💰 Na co vsadit:

Inter vyhrál pět z posledních šesti vzájemných zápasů a jeho dominance bude pokračovat. V posledních třech případech pak v těchto duelech padly vždy minimálně čtyři branky.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!