1.01
1000

Valencia – Mallorca: 1

23.10.2021 14:00,

Valencia se minulou neděli představila na Camp Nou, kde sice proti domácí Barceloně rychle vedla, ale katalánský gigant ještě do poločasu skóre otočil a pět minut před koncem mu pojistil výhru brankou na 3:1 Coutinho. Valencia tak prodloužila své čekání na výhru už na pět kol. Naposledy porazila 12. září Pamplonu (2:1). Od té doby už sebrala jen dva body za remízy s Bilbaem a v Cádizu (0-2-3). Mužstvo trenéra Bordaláse, jenž tým převzal před touto sezonou, se tak postupně propadá tabulkou a před soubojem s Mallorkou je desáté. Nováček tohoto ročníku LaLigy však nemá o moc lepší formu. Z posledních šesti zápasů vyhráli ostrované jeden jediný (1-1-4) a venku padli třikrát v řadě (Bilbao 2:0, Real Madrid 6:1, Real Sociedad 2:0). I proto je Valencia favoritem tohoto utkání. Jednička.