Čas
Kurzy
1.01
1000

Vancouver - San Jose: Hronek F. KB +0,5

21.11.2023 04:07,
pic

Ofenziva Vancouveru šlape jako z partesu a se 75 góly je nejlepší v lize. Velkou zásluhu na tom má i vysoce produktivní obranná dvojice Quinn Hughes a Filip Hronek.

Hronek přestoupil do Canucks v minulé sezoně z Detroitu a mnozí v zámoří nechápali, co má český zádak týmu přinést. Zdálo se totiž, že příliš nezapadá do koncepce trenérského štábu. Jenže se startem nové sezony se ukazuje, že Kosatky vyhrály jackpot.

Nejen, že Hronek skvěle brání a má devět kladných bodů v hodnocení účasti na ledě, ale ještě v 18 zápasech zaznamenal úchvatnou bilanci 1+17, přičemž bodově naprázdno vyšel jen ve čtyřech utkáních sezony.

Dalším soupeřem Vancouveru bude nejhůře bránící tým soutěže ze San Jose. Proti Sharks už Canucks v této sezoně jednou hráli a na jejich ledě je rozdrtili 10:1. Přestože se tentokrát nedá očekávat taková dominance, góly by padat měly, na čemž by se znovu rád podílel i Hronek.

💰 Na co vsadit:

Filip Hronek je ve vynikající formě a během prvního měsíce sezony ukázal, že Vancouver vsadil na správného koně, když jej do svého týmu přivedl. Potvrdí to i proti San Jose, proti němuž před třemi týdny zaznamenal dvě asistence a znovu se bodově prosadí i v noci na úterý.

👇 Doporučení:

8/10

Nenalezeny žádné položky!