1.01
1000

Villarreal - Vallecano: 1

28.04.2024 18:30,

Villarreal jako by se inspiroval u německých mistrů z Leverkusenu a v posledních dvou zápasech sbírá body brankami v nastaveném čase. V Bilbau Dani Parejo vyrovnával proměněnou penaltou v páté nastavené minutě (1:1), v Almeríi zase Alexander Sørloth rozhodl o vítězství favorita dvě minuty po vypršení řádné hrací doby. I díky těmto čtyřem bodům ještě Villarreal drží naději na (nejspíš) pohárovou sedmou příčku, od níž ho dělí šest bodů. Aby zůstal ve hře, potřebuje bezpodmínečně zvládnout i nedělní střetnutí s patnáctým Rayem.

To ale nebude nic lehkého. Vallecano totiž po velmi dlouhém čekání na výhru (10 zápasů), které přerušilo v polovině března doma s Betisem (2:0), započalo mnohem příznivější sérii a od té doby neprohrálo. Po triumfu nad Sevillskými odehrálo dvě bezbrankové remízy (Celta, Getafe) a před týdnem přetlačilo 2:1 Osasunu.

Na co vsadit: 💰

Villarreal nedokázal Rayo porazit ani v jednom z posledních tří vzájemných střetnutí (1:1, 1:2, 0:1). V neděli ale nutně potřebuje tuto šňůru přetrhnout, k čemuž by mu mělo pomoci domácí prostředí i dobrá forma (pouze dvě prohry v posledních 14 soutěžních zápasech: 7-5-2). Jednička.