Čas
Kurzy
1.01
1000

Wolverhampton – Sheffield Utd.: 1

25.02.2024 14:30,
pic

Domácí prohra s Brentfordem je zapomenuta – Wolverhampton přivezl cenné vítězství ze stadionu tehdy čtvrtého Tottenhamu, kdy v minulém kole zvítězil 2:1. Pozici nejhoršího týmu ligy naopak potvrdil Sheffield United, který doma schytal debakl od Brightonu (0:5).

Wolverhampton musí poslední dvě domácí prohry (Man United 3:4, Brentford 0:2) mrzet, protože velkolepá vítězství na Chelsea (4:2) a Tottenhamu (2:1) by jinak znamenala přímé atakování pohárových příček, ke kterým ale Wolves mají i tak dost blízko. V souboji s posledním Sheffieldem by měl každopádně na svou předchozí solidní domácí bilanci navázat.

Mezi dvěma domácími prohrami Sheffieldu 0:5 najdeme jedno překvapivé venkovní vítězství na půdě Lutonu (3:1), ale jak moc relevantní je posuďte sami: Sheffield v tomto ročníku inkasoval už 65 branek, což se nikomu v historii Premier League v úvodních 25 kolech ještě nepovedlo. Hosté si také dali nejvíce vlastních gólů v lize (4) a jejich zmar dokládá i červená karta pro Masona Holgatea, který ji minule viděl už ve 13 minutě (nejrychlejší červená od října 2022).

💰 Na co vsadit:

Wolves sice v posledních dvou domácích zápasech zaváhali, ale proti celkům ohroženým sestupem letos umí (3-1-1). Hosté navíc schytávají jeden debakl za druhým a jejich působení mezi elitou se chýlí k neslavnému konci.

👇 Doporučení:

8/10