Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, mBank hlásí plánovaný relax a to dne 23.6.2024 od 02:30 do 09:00 hod. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.

Bod v přesilovce ti přihraje výhru! Zkus i další hokejové novinky

Nejslavnější hokejová liga na světě odstartovala nový ročník v Praze. A to znamená jediné – hokejoví sázkaři opět bystří a už začínají plnit své tikety těmito atraktivními duely!

Patříš ale mezi ty, kteří duely sledují podrobněji a nechtějí jen sázet na vítěze či remízu? Pak pro tebe máme skvělou zprávu. V kanadsko-americké soutěži nabízíme hned tři speciality oproti všem ostatním, které rozhodně stojí za to vyzkoušet.

Parádní záležitostí u Fortuny je například tip nazvaný „KB +0,5 v PP“. Zkrátka sázíš na to, že daný hráč získá v utkání bod během přesilové hry. Je tak jasné, že budeš tikety plnit těmi největšími borci ve svém oboru.

V minulé sezoně lídry v tomto směru byli Connor McDavid a Leon Draisaitl. Oba při početních výhodách nasbírali přes 40 bodů, což nikdo jiný v soutěži nedokázal. V početní výhodě se umí prosadit i další esa jako Auston Matthews a Cale Makar, hodíš si je na tiket?

Vyzkoušej to a uvidíš, jak tě to ještě více vtáhne do děje!

Dále si u nejsledovanější hokejové ligy můžeš vsadit exkluzivně také na to, že hráč získá v utkání +2,5 bodů (tedy 3 a více) či +0,5 asistence (tedy alespoň jednu gólovou přihrávku). V těch v minulé sezoně kraloval Jonathan Huberdeau, nejzvučnější posila Calgary Flames.

Využij nové hokejové speciály a zpestři si své sázení! Pokud jsi expert na hokej, tak tuhle hozenou rukavici by bylo věčná škoda nezvednout.