X

Internetový prohlížeč, který používáte, není aplikací plně podporován.

Některé funkce nemusí fungovat korektně. Doporučujeme stáhnout některý z moderních internetových prohlížečů zde, alternativně lze užít zjednodušenou verzi stránek Fortuny.

Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Fotbalová výzva o 2 miliony!

Fotbalová výzva o 2 miliony!

Milionářská Liga mistrů po zimní pauze opět startuje a my jsme si pro Vás i pro tuto příležitost dovolili připravit pořádnou výzvu. Od úterý 14. února do neděle 5. března můžete hrát o bank v hodnotě úžasných 2 000 000 Kč! Všem vítězům navíc garantujeme minimální podíl na banku ve výši 500 Kč! Dokážete přijmout naši Fotbalovou výzvu a poprat se s ostatními hráči o tyto jedinečné odměny? Byla by škoda nechat si něco takového ujít, ve hře bude tentokrát opravdu hodně!

Nabídková soutěž

Nabídková soutěž

Nabídková soutěž představuje jednu z možností,jak využít vaše Věrnostní body získané za Vaši sázkařskou aktivitu.Nastřádané Věrnostní body můžete využít v aukci o vybrané sportovní předměty.

Střelec v prodloužení i nájezdech

Střelec v prodloužení i nájezdech

Pouze u Fortuny vyhodnocujeme počet gólů v hokeji do rozhodnutí zápasu (včetně prodloužení a rozhodujícího samostatného nájezdu). Podle stejného pravidla vyhodnocujeme i střelce branek! Vámi zvolený hráč nebo tým, má tak na dosažení očekávaného počtu gólů více času.

Nová aplikace ještě lepší!

Nová aplikace ještě lepší!

Relativně nedávno Fortuna jako první v ČR představila mobilní funkce jako TouchID (přihlášení pomocí otisku prstů), 3D Touch, push notifikace vyhodnocení Vašich tiketů nebo podpora smart hodinek a další. Náš vývoj nezahálí, a proto nyní přinášíme další porci novinek pro mobilní aplikace ke stažení. Nové funkce jsou k dispozici pro Android i Apple iOS.

E-shop

Přiveďte kámoše a získejte odměnu až 500 Kč!

Vyplňte e-maily svých kamarádů a odešlete jim pozvánku do hry. Za každého zaregistrovaného kamaráda můžete obdržet až 500 Kč. Výše bonusu se odvíjí od sázkařské aktivity přivedených kamarádů.

Přiveď kámoše

  • (1) Přihlaš se
  • (2) Napiš e-mail kámoše
  • (3) Získej odměnu