Čas
Kurzy
1.01
1000

Le Havre - Clermont: Zápas bez remízy Le Havre

24.09.2023 15:00,
pic

Druhý zápas z dvojice odpoledního programu bude pro někoho možná od pohledu méně záživný, nicméně i tak by mohl nabídnout zajímavou podívanou.

Nováček z Le Havru navzdory těžkému losu prohrál v úvodních pěti kolech pouze jednou (1-3-1) a prezentoval se docela sympatickým stylem hry. Normanďané neprohráli už třikrát po sobě, kdy porazili doma Lorient jednoznačně 3:0 a ze dvou venkovních zápasů v Rennes (2:2) a posledně v Lyonu (0:0) vytěžili pokaždé důležitý bod, což je na úvod sezony dost cenné. S týmem se pomalu sžívá také nová posila na hostování z Lille Mohamed Bayo, kterým tento víkend nastoupí proti svému někdejšímu zaměstnavateli, kde zažil svoji dosavadně nejlepší sezonu co se gólových statistik týče.

Řeč je v tomto případě o Clermontu, jenž na úvod sezony hodně tápe a ještě nevyhrál ( 0-1-4). Družina kouče Pascala Gastiena, která v závěru loňské sezony proháněla týmy v první polovině tabulky a umístila se osmá, už nepůsobí tak organizovaně a trápí se jak směrem dopředu, tak také směrem dozadu (skóre 4:10). Naposledy Clermont prohloubil také krizi v domácích zápasech, kde prohrál třikrát v řadě - v zápase s Nantes se o to však hráči připravili sami. Jediný inkasovaný gól zápasu zavinil špatnou rozehrávkou gólman Mory Diaw, v nastaveném čase pak pohrdl penaltovým vyrovnáním Muhammed Cham.


💰 Na co vsadit?

Výše zmíněná forma obou celků napovídá tomu, že více ze hry by měli mít domácí fotbalisté, kteří na domácí půdě dlouhodobě válí - z třinácti letošních soutěžních zápasů prohrál Le Havre na domácím stánku Stade Océane jen dva zápasy (7-4-2) a tuto statistiku by měl potvrdit i proti trápícímu se Clermontu.

Tip na favorizované domácí pojistím formou sázky "zápas bez remízy", kde se nabízí dost atraktivní kurz.


👇 Doporučení:

8/10

Nenalezeny žádné položky!