1.01
1000

St.Etienne - Reims: Počet branek méně než 3

14.05.2022 21:00,

Středeční dohrávku na hřišti Nice rozehráli fotbalisté St. Etienne parádně a po ztrestání chyb soupeře vedli v poločase 0:2. Stejně tak jako v zápase v Lorientu však tým pod vedení Pascala Dupraze dvougólový náskok promarnil a ve druhém poločase čtyřikrát inkasoval, z čehož tři branky padly v rozmezí deseti minut. Pro "Les Verts" se jednalo o třetí porážku v řadě, a tedy další komplikace v boji o záchranu. Pokud tedy celek z hornického města neporazí Remeš, která na jejich půdu zamíří k jejímu poslednímu venkovnímu zápasu v této sezoně, bude se muset smířit minimálně s odehráním sestupové baráže nebo v případě bodového úspěchu Mét s přímým sestupem. Remeš na rozdíl od domácích už nemá o co hrát, aktuální dvanácté místo je pro tým Oscara Garcii nadstandardním výsledkem, když vezmeme v potaz kvalitu a šíři kádru. Na hřišti St. Etienne to Remeš rozhodně nevypustí, neboť spousta mladých hráčů a zároveň členů základní jedenáctky je v hledáčku lepších a kvalitnějších celků, takže se bezpochyby budou chtít nějakým způsobem předvést. Remeš navíc prohrála jediný z posledních pěti venkovních zápasů, přičemž třikrát se radovala z výhry. I přes velice zajímavý kurz na neprohru hostů si raději vsadím na "under 3 gólů", k čemuž výrazněji přispěje pevná defenziva hostující Remeše, která se na ni dlouhodobě hodně spoléhá, a proto se taky do záchranářských bojů v této sezoně prakticky nezúčastnila.