1.01
1000

Troyes - Toulouse: Dvojitá šance remíza

14.08.2022 15:00,

Přestože Troyes prohrálo v Montpellieru 3:2, tak svého soupeře dokázalo přestřílet a také dokonce dvakrát v prvních dvaceti minutách vyrovnat skóre. Penaltovou spolehlivost potvrdil Tardieu, tvrdou ránu z voleje zase předvedl Mama Balde. „ESTAC“ je daleko silnější na domácím stadionu, kde především v minulé sezoně získal většinu bodů a porazil zde třeba 3:0 Lille nebo remizoval s Marseille a dostával i dost málo gólů (čtvrtá nejlepší obrana v domácích zápasech ze všech týmů za minulý ročník). Gólová nadílka se tak proti Toulouse příliš čekat nedá, i když poslední přátelský zápas mezi těmito dvěma celky ovládli hosté vysoko 6:1. Příprava je však příprava a výsledky bychom v ní měli brát se značnou rezervou, v sestavě Troyes tehdy nastoupili jen čtyři hráči, co hráli minulý týden ligový zápas. „Fialky“ vstoupily do sezony rovněž solidním výkonem a s Nice braly bod za remízu 1:1. Střelecky se prosadila nová akvizice z Excelsioru Thijs Dallinga po skvělém centru svého krajana Van den Boomena a ke svému prvnímu přesnému ligovému zásahu mohl přidat i klidně další dva na hattrick (dvaadvacetiletý forvard mimo jiné vsítil minulou sezonu v druhé nizozemské lize za 43 zápasů 36 branek, takže se od něj góly rozhodně čekají). Celkově mě svěřenci kouče Philippa Montaniera dost zaujali a potvrzují se některé prognózy, že by se Toulouse mohlo tuto sezonu pohybovat v klidných vodách uprostřed tabulky. V Troyes se však nevyhrává snadno, a tak se zde jako velmi pravděpodobná jeví remíza, která ve vyrovnaném duelu nastane buď v poločase nebo na konci utkání, tedy ve „dvojité šanci“.