Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti,Unicredit online platby hlásí plánovaný relax online plateb a to v období od 3.12.22 20:30 do 4.12.2022 10:00 hod.Ostatní platební metody jsou ale plně k dispozici!


Využij naší filtrace díky tlačítkům, které tě přenesou do vybrané sportovní sekce.


US OPEN

Jeden z nejprestižnějších tenisových turnajů světa. US Open je čtvrtý a poslední grandslam kalendářního roku, odehrává se vždy na přelomu srpna a září v New Yorku. Turnaj hraný ve čtvrti Queens má dlouhou tradici, poprvé se konal roku 1881. V mužské i ženské dvouhře na turnaji startuje 128 jednotlivců, ve všech třech variantách čtyřhry ‒ mužské, ženské a smíšené ‒ jde o 64 párů.


AUSTRALIAN OPEN

Australian Open je prvním grandslamovým turnajem kalendářního roku a zároveň jediným, který se koná na jižní polokouli. Poprvé se tenisté na turnaji v Austrálii sešli v roce 1905. Název Australian Open se používá od roku 1969, kdy poprvé startovali profesionálové.


FRENCH OPEN

Druhý grandslamový turnaj kalendářního roku, který tenisový příznivci znají také pod názvem Roland Garros, tak lze jednoduše popsat French Open. Na pařížských kurtech se tenisté střetávají tradičně na přelomu května a června. Hrají na antuce, která je pro francouzský grandslam typická.


WIMBLEDON

Nejstarší a nejslavnější tenisový turnaj světa. Třetí ze čtyř grandslamových turnajů se hraje vždy na přelomu června a července na ikonickém travnatém povrchu. Dějištěm je stejnojmenná čtvrť Londýna, která se nachází v jihozápadní části britské metropole. Wimbledon je ikonický i dalším specifikem ‒ striktně se na něm dodržuje bílé oblečení hráčů.


LAVER CUP

Laver Cup je tenisový turnaj určený pro nejlepší tenisty světa. Vždy proti sobě soupeří dvě šestičlenná mužstva ‒ tým Evropy a tým zbytku světa. Hraje se pravidelně od roku 2017 a koná se vždy v září. Jedním ze spoluzakladatelů turnaje pro elitní hráče je Roger Federer, který se sám zúčastnil prvních tří ročníků. Jeho jméno je na soupisce i pro ročník 2022, tím bude turnaj výjimečný, neboť legendární Švýcar oznámil, že se na pátém ročníku Laver Cupu rozloučí.