Čas
Kurzy
1.01
1000
Vše o MS v hokeji 2024

Vše o MS v hokeji 2024

Hokejové mistrovství světa se po devíti letech vrací do České republiky a všichni se těšíme, že v Praze a v Ostravě si od 10. do 26. května vychutnáme parádní turnaj. Dočká se letos česká reprezentace kýženého zlata? Fortuna pro tebe vedle skvělých kurzů připravila pestrou nabídku, aby sis jeden z vrcholů bohatého sportovního roku 2024 maximálně užil.

Sázení na hokejový šampionát

Máme pro tebe pestrou nabídku kurzů na jednotlivá utkání, vsadit si můžeš i na celkové umístění. Vyhraje turnaj v Česku největší favorit z Kanady, nebo se dočkáme překvapení? MS hokej live? Samozřejmě ti nabídneme i live sázky, aby tě sledování zápasů bavilo ještě víc.

Promo k Mistrovství světa v hokeji

V sekci Promo najdeš tematické promoakce: Hokejové nájezdy (přihlas se a vyhrávej volná zatočení) a Dopolední Booster (sázej od 8 do 12 a získej 20 procent vyšší výhry).

Bet&Get

Bet&Get

Během hokejového šampionátu si vychutnej speciální promoakci Bet&Get. Vsaď si u Fortuny tiket pětkrát po sobě, nasbírej razítka a šestou sázku od nás dostaneš zcela zdarma! Každý den se u nás můžeš inspirovat tipem od známé osobnosti ze světa sportu nebo showbyznysu. Budeš si tak moci sestavit tiket podle hvězdy a splnit podmínky promoakce.

Mistrovský hokejový Betbuilder

Hokejový Betbuilder

Jsi expert na sázky a umíš odhadnout průběh zápasu? Pak se můžeš těšit na speciální Betbuilder k mistrovství světa v hokeji. Ale neboj se, nejde o nic složitého. Poskládat si vlastní sázku je naopak velmi jednoduché a zábavné. Než začne turnaj, tak se k nám můžeš podívat, jak si postavit Betbuilder.

Speciální sázky a kurzy

Naši bookmakeři připravili speciální sázky k hokejovému šampionátu s hodně zajímavými kurzy! Vsaď si na pravděpodobné i méně pravděpodobné události a situace, které během MS v Praze a Ostravě mohou nastat.

  • „Já na bráchu, brácha na mě“ – pokud Česko vypadne na MS se Slovenskem, vrátíme ti vklad
  • všechny zápasové příležitosti (včetně střelců) z MS vyhodnotíme okamžitě
  • Když si v utkáních Česka vsadíš na českého střelce (předzápasové tikety SOLO, AKO či MAXIKOMBI), ale jako tým nedáme ani jeden gól, vyhodnotíme tuto příležitost v kurzu 1. Neplatí pro tikety BETBUILDER.
  • můžeš vsadit speciální sázku „Tým vyhraje zápas nebo povede o 3 góly“ u všech utkání

Mistrovská analýza na celkového vítěze

Kdo MS v hokeji 2024 vyhraje? Inspiruj se podrobnou analýzou od našeho experta Romana Kovaříka. Můžeš se spolehnout, že v průběhu šampionátu ti nabídneme analýzu na každý zápas.

Co nás čeká na hokejovém MS? Program, výsledky, tabulky skupin

Už se nemůžeš dočkat, až vypuknou bitvy v Praze a Ostravě? Nezmeškej ani jeden zápas hokejového šampionátu. Program české reprezentace, výsledky i tabulky u nás najdeš na jednom místě. Plus si můžeš přečíst něco z historie.

Komunita a Inspirace

Během MS v hokeji samozřejmě nezahálí ani naše Komunita! Najdeš tady mimo jiné Tipovačku k českým utkáním na šampionátu, ale také Pohodovky, Bleskovky i další soutěže a kvízy. Mrknout se můžeš také na Inspiraci, kde se dozvíš mnoho zajímavých tipů od sázkařských kolegů z Fortuny.

Podcast o sázení od Fortuny

Také tvůj oblíbený podcast To nemá kam se zaměří na hokejový šampionát. V nejbližších týdnech se můžeš těšit na několik speciálních dílů k turnaji. Zatím se můžeš mrknout na aktuální vydání.

Poslední aktualizace: 10. 5. 2024