X

Internetový prohlížeč, který používáte, není aplikací plně podporován.

Některé funkce nemusí fungovat korektně. Doporučujeme stáhnout některý z moderních internetových prohlížečů zde, alternativně lze užít zjednodušenou verzi stránek Fortuny.

Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

Kurzy

Sázky online na Mistrovství světa v ledním hokeji. Fortuna vám nabízí nejvyšší kursy a nejširší nabídku. MS v hokeji je zpět - vsaďte si!

Chcete si vsadit a nemáte účet? Zaregistrujte se ZDE a získejte nyní bonus pro nové hráče až 3.000 Kč nebo 500 Kč BEZ RIZIKA


MS hokej 2017

Mistrovství světa v ledním hokeji  bude v pořadí 81. světovým šampionátem a uskuteční se od 5. do 21. května v Paříži a Kolíně nad Rýnem. Právě na německé půdě se pak odehrají semifinálové zápasy i oba duely o medaile.

Turnaje se bude účastnit celkem 14 nejlepších z loňského mistrovství a dva postupující z minulého řočníku skupiny A divize 1: Slovinsko a Itálie, elitu naopak opustily Kazachstán a Maďarsko.

Herní řád pro nadcházející mistrovství je následující. Šestnáct účastníků je rozděleno do dvou skupin po 8 týmech. V rámci skupiny se utká každý s každým. Za vítězství v základní hrací době se udělují 3 body, za vítězství po prodloužení či samostatných nájezdech 2 body, za prohru po prodloužení či samostatných nájezdech 1 bod a za prohru v základní hrací době 0 bodů. Z každé skupiny postoupí čtyři nejlepší s největším počtem bodů do čtvrtfinále, ve kterém se už hraje systémem play-off. Oba celky z osmých míst pak sestoupí přímo do 1. divize.

Zlato z loňského roku bude obhajovat Kanada, na druhém místě skončilo Finsko, bronz si odvezla reprezentace Ruska. Po propadáku se tak dá očekávat útok Švédska a USA, které přivezou celou plejádu hráčů z NHL. Pod koučem Jandačem by rád uspěl rovněž český tým v čele s Plekancem, Pastrňákem, Voráčkem, Gudasem nebo Mrázkem.