X

Internetový prohlížeč, který používáte, není aplikací plně podporován.

Některé funkce nemusí fungovat korektně. Doporučujeme stáhnout některý z moderních internetových prohlížečů zde, alternativně lze užít zjednodušenou verzi stránek Fortuny.

Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy
Nabídka dle data
Nabídka dle sportu

Nabídka dle kurzu

1.01.
1.5

Kurzy

Sázky online na Mistrovství světa v ledním hokeji. Fortuna vám nabízí nejvyšší kursy a nejširší nabídku. MS v hokeji je zpět - vsaďte si!

Chcete si vsadit a nemáte účet? Zaregistrujte se ZDE a získejte nyní bonus pro nové hráče až 3.000 Kč nebo 500 Kč BEZ RIZIKA


MS hokej 2017

Mistrovství světa v ledním hokeji  bude v pořadí 81. světovým šampionátem a uskuteční se od 5. do 21. května v Paříži a Kolíně nad Rýnem. Právě na německé půdě se pak odehrají semifinálové zápasy i oba duely o medaile.

Turnaje se bude účastnit celkem 14 nejlepších z loňského mistrovství a dva postupující z minulého řočníku skupiny A divize 1: Slovinsko a Itálie, elitu naopak opustily Kazachstán a Maďarsko.

Herní řád pro nadcházející mistrovství je následující. Šestnáct účastníků je rozděleno do dvou skupin po 8 týmech. V rámci skupiny se utká každý s každým. Za vítězství v základní hrací době se udělují 3 body, za vítězství po prodloužení či samostatných nájezdech 2 body, za prohru po prodloužení či samostatných nájezdech 1 bod a za prohru v základní hrací době 0 bodů. Z každé skupiny postoupí čtyři nejlepší s největším počtem bodů do čtvrtfinále, ve kterém se už hraje systémem play-off. Oba celky z osmých míst pak sestoupí přímo do 1. divize.

Zlato z loňského roku bude obhajovat Kanada, na druhém místě skončilo Finsko, bronz si odvezla reprezentace Ruska. Po propadáku se tak dá očekávat útok Švédska a USA, které přivezou celou plejádu hráčů z NHL. Pod koučem Jandačem by rád uspěl rovněž český tým v čele s Plekancem, Pastrňákem, Voráčkem, Gudasem nebo Mrázkem.