Čas
Kurzy
1.01
1000

Třígólový náskok = výhra! Vsaď si na finále Stanley Cupu

Hokejový grál, stříbrný pohár, starý křapáč. Klidně říkej Stanley Cupu jakkoliv, zásadní je, že právě teď o kultovní trofej bojují Tampa s Coloradem a ty si můžeš finále NHL u Fortuny vyšperkovat jedinečným speciálem Tým vyhraje nebo povede o 3 branky.

Když si tuhle sázkovou příležitost hodíš na tiket, máš vyhráno buď ve chvíli, kdy si tebou zvolený mančaft vytvoří třígólový náskok, nebo v případě, že po 60 minutách zvítězí.

Kouzlo našeho speciálu Tým vyhraje nebo povede o 3 branky, který vždy v hrací den najdeš u jednotlivých zápasů finále NHL, v plné kráse demonstroval nedávný hokejový šampionát. Kdo měl vsazeno, že Švédové proti Kanadě uspějí nebo si vybudují třígólový polštář, mohl si gratulovat.

Kanaďané ukázali, že jsou mistry obratů, a zápas úchvatným způsobem překlopili na svou stranu. Klasické sázky na Tre Kronor tak končily červeným křížkem, roztrhaným tiketem a velkým mrzením.

Není divu, že si spousta lidí přálo co nejrychlejší návrat sázkové příležitosti Tým vyhraje nebo povede o 3 branky. Byli jsme pro, chtělo to jen tu správnou událost. A ta na sebe nenechala dlouho čekat, finále Stanley Cupu je sportovním svátkem, co přesahuje mantinely.

Pro českého fanouška to platí obzvlášť, vždyť už teď je jasné, že slavný plecháč posetý jmény šampionů opět zamíří do Česka. Zůstává už jen otázkou, zda ho přiveze Pavel Francouz, nebo Jan Rutta s Ondřejem Palátem. Komu věříš ty? Využij speciál Fortuny a vsaď si na finálovou sérii NHL!