Čas
Kurzy
1.01
1000

Dvougólový náskok = výhra! Vsaď si s fištrónem na top fotbal

Napříč Evropou se už zase kope do balonu a my pro tebe máme vychytávku, s jakou bude sázení na FORTUNA:LIGU, Premier League nebo třeba evropské poháry ještě lepší.

Když si na tiket hodíš sázkovou příležitost Tým vyhraje nebo povede o 2 branky, získáš hned dvě šance na výhru! To jsou počty, co se jednoduše musí líbit.

Zelenou fajfku si připíšeš buď ve chvíli, kdy si tebou zvolený mančaft vytvoří dvougólový náskok, nebo v případě, že po dvou poločasech na trávníku zvítězí.

Další výhodou oproti klasické sázce na „“jedničku “ či „“dvojku“ je fakt, že ti při sledování přímého přenosu, nebo třeba při poslechu audiokomentáře, ubudou vrásky.

Senzační obraty a plichty, včetně legendární pasti Josefa Csaplára, oberou o výhru jen mančaft, na který si vsadíš. Zato ty budeš dávno slavit. Mazané, co říkáš?

Jedna ukázka za všechny.

Zatímco Teplice v první rundě F:L po ztrátě vedení 2:0 a neproměněné Urbancově penaltě s Plzní jen remizovaly, sázkaři, co si na Skláře vsadili náš speciál, vyhráli.

Jestli se ti sázková příležitost Tým vyhraje nebo povede o 2 branky, s níž jsme přišli poprvé letos na jaře u FORTUNA:LIGY, líbí, máme pro tebe super zprávu.

Rozšířili jsme seznam soutěží, kde ji nabízíme.

A to o evropské poháry, Bundesligu, Ligue 1, Serii A, Premier League, La Ligu a také slovenskou, polskou, chorvatskou a rumunskou nejvyšší fotbalovou soutěž.

V nabídce se sázková příležitost objeví vždy v den zápasu, počíhej si na ni.

Využij speciál Fortuny a vsaď si na top fotbal s fištrónem!