Čas
Kurzy
1.01
1000

Kladno – Vítkovice: 2

12.02.2024 18:00
pic

Oba celky se střetly spolu na kladenském zimáku v sobotu a šťastnou výhru 3:2 slavily Vítkovice. Hosté pak necestovali domů a zůstali na Kladně, aby odehráli proti poslednímu celku extraligy druhý zápas ve třech dnech.

Pro domácí se jednalo už o patnáctou porážku v řadě, a tým je na tom hodně špatně po psychické stránce, navíc se opět naplnila hranici tří inkasovaných branek. Středočeši nebyly v utkání horším týmem svého soupeře přestříleli, nicméně domácím hráčům se už lepí smůla na paty, branková konstrukce, neproměněný nájezd, to vše má tvrdý dopad na morálku týmu. Mimo hru i nadále zůstávají marodi v čele s Dotchinem a Brízgalou, oba borci by směrem dozadu pomohli.

Vítkovice naopak cítí šanci naskočit na vítěznou sérii a na zápas jsou natěšení. Hosty i nadále trápí potíže v koncovce, ale kde jinde se chytit než proti poslednímu celku, který má suverénně nejhorší obranu v extralize. Vítkovicím se postupně vyprazdňuje marodka, už na ní zůstává jen Dej a Kalus. Právě návrat hráčů by měl produktivitu vylepšit, třeba Kotala po zranění nastoupil do čtyř utkání a trefil se třikrát, což je pro hosty obrovský benefit. Za Vítkovice je schopno dát gól najednou vícero formací, každá má nějakého tahouna (Lakatoš, Fridrich, Krieger, Kotala).

💰 Na co vsadit:

Vítkovice poslední výhra ve vzájemném duelu nabudila, proti nejhorší obraně v soutěži se gólově prosadí i tentokrát. Počet branek v podaní hostujícího celku by měl překročit číslici 2, domácí v poslední zápasech inkasují opravdu hodně. Naopak defenziva Vítkovice patří mezi ty pevnější, hosté tak budou domů importovat plný počet bodů.

👇 Doporučení:

8/10