Čas
Kurzy
1.01
1000

Pardubice – Třinec: 1

16.04.2024 18:00
pic

Finále hokejové extraligy otevře už dnes své brány a o post nejlepšího týmu si to rozdají Pardubice a obhájce titulu z Třince.

Pro hosty hovoří zkušenosti z play-off z předešlých sezón a schopnost vyhrávat mistrovské tituly. Oceláři jsou jsou rozehraní a ve skvělém rozpoložení, poté co dokázali otočit semifinále se Spartou, ve kterém prohrávali už 0:3. V úžasné formě je gólman Kacetl, který zejména v situacích 1 na 1 zářil, stejně tak pochytal většinu střel, které viděl. Nevýhodou je naopak kumulující se únava, mužstvo spálilo už množství sil a řada hráčů je pořádně dobitá, respektive hraje s různými zraněními, což se na výkonech jednotlivců odráží. Místo Růžičky tak tým táhnou Helewka, Adámek, Cienciala nebo Voženílek.

Pardubice jsou naopak odpočaté a nabuzené do finále vstoupit. Trenérský tým měl spoustu studijního materiálu, a má tak soupeře dokonale načteného. Pardubice v základní části s Třincem ani jednou neprohráli v normální hrací době, a pokud se dostanou rychle do zápasového tempa, měly s postupujícím časem získávat navrch. Východočechy zdobí kvalitní přesilovka, a také vyváženost jednotlivých formací, když rozhodnout umí jak první, tak čtvrtý útok. S výjimkou posledního duelu v Litvínově (6:5) funguje ve vyřazovací fázi spolehlivě defenziva, Roman Will si drží úspěšnost zákroků nad 93 %.

💰 Na co vsadit:

Domácí prostředí, vzájemná bilance i více sil nahrává v prvním finálovém duelu Pardubicím. Gólově by se mohl prosadit Vondráček, který má v play-off bilanci 4+3, kurz 5,2 ale vypadá hodně zajímavě a má hodnotu. Utkání má k dispozici BetBuilder.

👇 Doporučení:

8/10