1.01
1000

Man. United – Fulham: 1. poločas: 1

24.02.2024 16:00,

Dva velmi rychlé góly Rasmuse Hojlunda zařídily Manchesteru United vítězství na půdě Lutonu, které bylo už čtvrté v řadě, a tím i upevnění šestého místa. Ke čtvrtému místu je ale ještě daleko i proto, že jejich další soupeř Fulham prohrál s Aston Villou 1:2.

Současná forma United stojí na výkonech útočníka Hojlunda, který se prosadil už v šesti zápasech v řadě, čímž se v 21 letech a 14 dnech stal nejmladším hráčem klubu, kterému se něco takového povedlo. Tato jízda United má společnou i další věc, kterou jsou ostré starty, neboť Manchester vedl ve všech čtyřech případech už po prvním poločase.

Fulham minule prohrál poprvé po třech zápasech (1-2-0) a i nadále zůstává v klidném středu tabulky. Jestli ovšem Cottagers něco nejde, pak jsou to venkovní utkání, ze kterých získal druhý nejnižší počet bodů v lize (1-4-7) a na půdě soupeře v PL prohrál v pěti z posledních šesti duelů.

Manchester United předvede další povedený nástup a půjde rychle do vedení, což podporuje i bilance, která říká, že Fulham v poločase prohrával v polovině z letošních 12 venkovních ligových utkání.