Čas
Kurzy
1.01
1000
EURO 2024 začalo, vše o Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 na jednom místě

EURO 2024 začalo, vše o Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 na jednom místě

Kam v létě bude směřovat pozornost fotbalových fanoušků? No přece do Německa, kde se od 14. června do 14. července uskuteční mistrovství Evropy. Kdo získá titul evropských šampionů a jak se povede české reprezentaci s trenérem Ivanem Haškem? Fortuna pro tebe vedle skvělých kurzů připravila spoustu vychytávek, aby sis jeden z vrcholů sportovního roku maximálně vychutnal.

Sázení na EURO 2024

Máme pro tebe bohatou nabídku kurzů na EURO 2024 na jednotlivá utkání, vsadit si můžeš i na celkové umístění. Zvedne nad hlavu pohár největší favorit z Anglie, může triumfovat domácí Německo, další gigant Francie, nebo obhájí titul Itálie? ME fotbal live? Samozřejmě ti nabídneme i live sázky, aby sis sledování zápasů užil ještě víc.

Promo k Mistrovství Evropy ve fotbale

V sekci Promo najdeš tematickou fotbalovou promoakci Repre penalty. Přihlas se a vyhrávej volná zatočení do online casina v den českých zápasů na turnaji a v přípravě před turnajem.

Bet&Get

Také během fotbalového šampionátu si můžeš vychutnat promoakci Bet&Get. Vsaď si u Fortuny tiket pětkrát po sobě, nasbírej razítka a šestou sázku od nás dostaneš zdarma

Speciální sázky a kurzy na EURO

Nechceš sázet pouze na výsledky zápasů? Nemusíš, protože naši bookmakeři vypsali celou řadu speciálních sázek k ME. Kdo bude nejlepší střelec Eura, nejlepší brankář, nejlepší střelec a nejlepší hráč turnaje?


+2 GÓLY – Výhru máš ještě blíž! Když vsadíš před zápasem na vítězství týmu, který poté v utkání povede o dva góly, tak vyhodnotíme příležitost jako vítěznou a okamžitě vyplácíme výhru. I kdyby daný tým nakonec remizoval nebo prohrál. Takže s námi do pasti nespadneš!


Vstřelí více branek Kylian Mbappé, nebo Patrik Schick? Vsadit si můžeš na celkové umístění, ale také na celkové neumístění. Cítíš, že některý tým nemá formu a neprojde ani ze skupiny? Tak to hoď na tiket!


Naboostovaní střelci – Na každý zápas šampionátu v Německu navýšíme kurz na vybraného střelce gólu. Tuto příležitost najdeš výhradně ve widgetu.


Neměli jsme štěstí? Nevadí! Když český tým v utkání nevyhraje a současně nepromění penaltu, vyhodnotíme sázku na vítězství Česka (výsledek zápasu) v kurzu 1. A pokud svěřenci trenéra Ivana Haška nezískají ve skupině ani bod a ty sis vsadil na celkové umístění české reprezentace (do výkopu úvodního utkání Česka s Portugalskem 18. 6.), tak je sázka opět vyhodnocena v kurzu 1 a ty nic neprohraješ!

Mistrovský fotbalový Betbuilder

Fotbalový BetBuilder, vsaď si na EURO 2024

Jsi expert na sázky a umíš přesně odhadnout průběh jednotlivých utkání? Pak se můžeš těšit na speciální Betbuilder k mistrovství Evropy. Ale neboj, nejde o nic složitého. Poskládat si vlastní sázku je u nás naopak velmi jednoduché a zábavné. Než začne turnaj, tak se k nám můžeš podívat, jak si postavit BetBuilder.

Mistrovská analýza na fotbalového šampiona

Asi každého fanouška zajímá otázka, kdo EURO 2024 vyhraje? Na koho si vsadit? Inspiruj se podrobnou analýzou od našeho experta Romana Kovaříka. Můžeš se spolehnout, že během šampionátu ti naservírujeme analýzu na každý zápas.

Co tě čeká na fotbalovém ME? Program, výsledky, tabulky skupin - EURO 2024

Chystáš se hltat německý turnaj plnými doušky? Nezmeškej ani jedno utkání fotbalového šampionátu. Program české reprezentace, výsledky i tabulky najdeš na jednom místě. Plus si můžeš přečíst něco z historie evropských šampionátů.

Komunita a Inspirace

Během ME ve fotbale samozřejmě nezahálí ani naše Komunita! Najdeš tady mimo jiné Tipovačku nejenom k českým utkáním na turnaji, ale také Pohodovky, Bleskovky i další soutěže a kvízy. Mrknout se můžeš také na Inspiraci, kde se dozvíš mnoho zajímavých tipů od sázkařských kolegů z Fortuny.

Podcast o sázení od Fortuny

Také tvůj oblíbený sázkařský podcast To nemá kam se detailně zaměří na fotbalový šampionát. V nejbližších týdnech se můžeš těšit na několik speciálních dílů k turnaji v Německu. Zatím se můžeš mrknout na aktuální vydání.

Poslední aktualizace: 11. 6. 2024