Čas
Kurzy
1.01
1000
Vítěz zápasu Sázka na vítěze zápasu. V případě remízy bude příležitost vyhodnocena kurzem 1,0. 1 2 více datum
Samir Margina - Jiří Juřička 4228 Clash of the Stars 8
4.69 1.16 +4 22.06. 18:00
Christian Nathan Dzaba - Jiří Charizan 12080 Clash of the Stars 8
2.34 1.60 +10 22.06. 18:00
Jan Michálek - Lukáš "Bukys" Bukovaz, Patrik "Corleone" Horváth 4193 Clash of the Stars 8, Max vklad 2 500 CZK
1.54 2.22 22.06. 18:10
Jan Rybka - Lukáš "Huhu" Procházka 4190 Clash of the Stars 8
1.02 8.44 +4 22.06. 18:20
Jiří "Novby" Bláha - Stanislav Lukeš 4163 Clash of the Stars 8
1.13 5.25 +4 22.06. 18:40
Tomáš Podhorný - Dan Bayer 4161 Clash of the Stars 8
1.20 4.13 +7 22.06. 18:50
Peter "Kobra" Kuťka - Damir "Chorvat" Vukelic 12192 Clash of the Stars 8, Max vklad 2500 CZK
1.50 2.31 22.06. 19:00
Václav "BabaJaga" Mikulášek - Alessandro "Sandro" Jandejsek 4145 Clash of the Stars 8
1.05 8.14 +10 22.06. 19:10
Miroslav "Fayne" Loner - Tadeáš "Gangstaboy" Veselý 4142 Clash of the Stars 8
1.11 5.73 +4 22.06. 19:20
Karlos Benda - Radek "Taxi kar" Blažek 4140 Clash of the Stars 8
1.01 9.19 +4 22.06. 19:30
Marek "Datel" Valášek - David "Čonny" Čonka 4137 Clash of the Stars 8
1.64 2.15 +2 22.06. 19:40
Pavel "Pomalu Snejksi" Měsíček - Martin Kocián 4125 Clash of the Stars 8
2.47 1.48 +3 22.06. 19:50
Hana "KrutoHanka" Gelnarová - Michaela "Miss Problem" Dostálová 23724 Clash of the Stars 8
1.18 4.39 +7 22.06. 20:00
Tomáš "Dynamo" Križan - Filip Grznár 4119 Clash of the Stars 8
1.55 2.32 +10 22.06. 20:10
. sázka, že nastane definovaná příležitost Ano datum
Karlos Benda vyhraje technikou ground and pound 2896 Karlos Benda - Radek "Taxi kar" Blažek
1.25 22.06. 18:00
Jan Rybka vyhraje do 60 sekund od začátku 1. kola 2992 Jan Rybka - Lukáš "Huhu" Procházka
1.25 22.06. 18:00
Hana Gelnarová vyhraje KO/TKO v 1. kole 2906 Hana "KrutoHanka" Gelnarová - Michaela "Miss Problem" Dostálová
2.70 22.06. 18:00
David Čonka vyhraje a vyzve Marka Valáška do zápasu 2v2 2914 Marek "Datel" Valášek - David "Čonny" Čonka
3.75 22.06. 18:00
Václav Mikulášek vyhraje v 1. kole 2870 Václav "BabaJaga" Mikulášek - Alessandro "Sandro" Jandejsek
4.00 22.06. 18:00
Christian Nathan Dzaba vyhraje KO/TKO v 1. kole 2907 Christian Nathan Dzaba - Jiří Charizian
4.50 22.06. 18:00
Jiří Juřička vyhraje technikou high kick (kop na hlavu) 2890 Jiří Juřička - Samir Margina
8.00 22.06. 18:00
Filip Grznár vyhraje technikou rear-naked choke 2908 Tomáš "Dynamo" Križan - Filip Grznár
8.00 22.06. 18:00
Stanislav Lukeš vyhraje v 1. kole kapitulací 2879 Jiří "Novby" Bláha - Stanislav Lukeš
15.00 22.06. 18:00
Filip Grznár vyhraje technikou guillotine choke 2913 Tomáš "Dynamo" Križan - Filip Grznár
15.00 22.06. 18:00
Vítěz zápasu Sázka na vítěze zápasu. V případě remízy bude příležitost vyhodnocena kurzem 1,0. 1 2 více datum
Barborík V. - Rajewski L. 2578 Oktagon 59, Gamechanger
1.40 2.77 20.07. 18:00
Čepo V. - Kartal E. 3872 Oktagon 59
1.55 2.32 +1 20.07. 18:00
Roušal R. - Novák M. 3873 Oktagon 59
1.60 2.22 +1 20.07. 18:00
Smolková V. - Dukic J. 3875 Oktagon 59
1.22 3.91 +1 20.07. 18:00
Szabová L. - Álvarez A. 3880 Oktagon 59
1.33 3.09 +1 20.07. 18:00
Wawrzyniak P. - Michailidis A. 3904 Oktagon 59
2.59 1.45 +1 20.07. 18:00
Raška O. - Ďatelinka M. 6129 Oktagon 59
2.32 1.55 +1 20.07. 18:00
Keita L. - Bogdanovic P. 6130 Oktagon 59, Gamechanger
1.24 3.72 20.07. 18:00
Paradeiser R. - Torres D. 8020 Oktagon 59, Gamechanger
1.86 1.86 20.07. 18:00
Úškrt R. - Kníže P. 8912 Oktagon 59
1.55 2.32 +1 20.07. 18:00
Lima F. - Magard J. 12159 Oktagon 59
1.34 3.04 +1 20.07. 18:00
Bartl M. - Solaja Z. 3907 Oktagon 60
1.70 2.05 +1 07.09. 18:00
Grabinski M. - Bahník J. 3930 Oktagon 60
1.35 2.99 +1 07.09. 18:00
Hromek D. - Emir-Can A. 3941 Oktagon 60
2.22 1.60 +1 07.09. 18:00
Kirtzel L. - Reso H. 3945 Oktagon 60
1.12 5.48 07.09. 18:00
Nazhand W. - Handanagič M. 3948 Oktagon 60
1.40 2.77 +1 07.09. 18:00
Poppeck A. - Montagnac J. 3950 Oktagon 60
1.70 2.05 +1 07.09. 18:00
Stolze N. - Kohout M. 3951 Oktagon 60
1.55 2.32 +1 07.09. 18:00
Coga M. - Racic A. 3952 Oktagon 62
1.33 3.09 +1 12.10. 18:00
Vítěz Sázka na celkového vítěze Vítěz datum
Keita L. 9587 2024
2.75 20.07. 22:00
Paradeiser R. 9619 2024
2.75 20.07. 22:00
Legierski M. 9634 2024
5.00 20.07. 22:00
Torres D. 9595 2024
6.00 20.07. 22:00
Duque A. 9650 2024
6.00 20.07. 22:00
Bogdanovic P. 9649 2024
15.00 20.07. 22:00
Vítěz zápasu Sázka na vítěze zápasu. V případě remízy bude příležitost vyhodnocena kurzem 1,0. 1 2 více datum
Bueno Silva M. - Chiasson M. 2198 UFC 303
1.41 2.68 +1 29.06. 22:00
Pyfer J. - Barriault M.-A. 2203 UFC 303
1.39 2.75 +1 29.06. 22:00
Machado Garry I. - Page M. 2209 UFC 303
1.71 2.01 +1 29.06. 22:00
Swanson C. - Fili A. 2211 UFC 303
2.38 1.51 +1 29.06. 22:00
Jourdain Ch. - Silva J. 2215 UFC 303
1.64 2.12 +1 29.06. 22:00
Talbott P. - Ghemmouri Y. 2216 UFC 303
1.09 6.20 +1 29.06. 22:00
Waterson-Gomez M. - Robertson G. 2221 UFC 303
2.57 1.44 +1 29.06. 22:00
Tsuruya R. - Hernandez C. 2222 UFC 303
1.22 3.85 +1 29.06. 22:00
Arlovski A. - Buday M. 6830 UFC 303
3.05 1.32 +1 29.06. 22:00
Simon R. - Oliveira V. 6833 UFC 303
1.39 2.75 +1 29.06. 22:00
Ortega B. - Lopes D. 11434 UFC 303
2.04 1.69 +1 29.06. 22:00
Smith A. - Ulberg C. 11435 UFC 303
3.60 1.25 +1 29.06. 22:00
Pereira A. - Procházka J. 12682 UFC 303
1.76 2.06 +31 29.06. 23:00
Green B. - Pimblett P. 1703 UFC 304
1.64 2.12 +1 28.07. 00:00
Aspinall T. - Blaydes C. 1708 UFC 304
1.39 2.75 +1 28.07. 00:00
Edwards L. - Muhammad B. 1716 UFC 304
1.47 2.48 +1 28.07. 00:00
Mokaev M. - Kape M. 1718 UFC 304
1.85 1.85 +1 28.07. 00:00
Allen A. - Chikadze G. 1719 UFC 304
1.41 2.68 +1 28.07. 00:00
U betbuilder sázek 0,5 kol vždy znamená přesnou polovinu kola (2:30, 7:30, 12:30, 17:30, 22:30)
Vítěz zápasu Sázka na vítěze zápasu. V případě remízy bude příležitost vyhodnocena kurzem 1,0. 1 2 více datum
Pavlovich S. - Volkov A. 2039 Riyadh, Saudi Arabia
1.39 2.75 +1 22.06. 21:00
Walker J. - Oezdemir V. 2040 Riyadh, Saudi Arabia
1.85 1.95 +1 22.06. 21:00
Gastelum K. - Rodriguez D. 2041 Riyadh, Saudi Arabia
1.39 2.75 +1 22.06. 21:00
Magomedov S. - Lutterbach J. 2042 Riyadh, Saudi Arabia
1.39 2.75 +1 22.06. 21:00
Naimov M. - Baghdasaryan M. 2044 Riyadh, Saudi Arabia
1.76 1.95 +1 22.06. 21:00
Gadzhiyasulov M. - Ribeiro B. 2047 Riyadh, Saudi Arabia
1.25 3.60 +1 22.06. 21:00
Fakhretdinov R. - Dalby N. 2051 Riyadh, Saudi Arabia
1.29 3.25 +1 22.06. 21:00
Haqparast N. - Gordon J. 2052 Riyadh, Saudi Arabia
1.39 2.75 +1 22.06. 21:00
Kang Kyung Ho - Gafurov M. 2059 Riyadh, Saudi Arabia
2.01 1.71 +1 22.06. 21:00
Long X. - Lee C.H. 2062 Riyadh, Saudi Arabia
1.76 1.95 +1 22.06. 21:00
Whittaker R. - Aliskerov I. 3751 Riyadh, Saudi Arabia
1.73 2.11 +1 22.06. 21:00
Sandhagen C. - Nurmagomedov U. 7343 Abu Dhabi
3.10 1.31 +1 03.08. 21:00
Luque V. - Diaz Nick 7358 Abu Dhabi
1.18 4.35 +1 03.08. 21:00
Vera M. - Figueiredo D. 7372 Abu Dhabi
2.17 1.61 +1 03.08. 21:00
Dern M. - Godinez L. 7387 Abu Dhabi
2.14 1.63 +1 03.08. 21:00
Ferguson T. - Chiesa M. 7404 Abu Dhabi
4.10 1.20 +1 03.08. 21:00
Vítěz zápasu Sázka na vítěze zápasu. V případě remízy bude příležitost vyhodnocena kurzem 1,0. 1 2 více datum
Jackson J. - Kuramagomedov R. 3834 Bellator Champions Series: Dublin
1.70 2.01 +1 22.06. 18:00
Vítěz zápasu Sázka na vítěze zápasu. V případě remízy bude příležitost vyhodnocena kurzem 1,0. 1 2 více datum
Pešta V. - Scheffel M. 6569 KSW 96
1.59 2.20 +1 20.07. 19:00
Samociuk M. - Gorniak D. 3220 KSW 96
1.59 2.20 +1 20.07. 20:30
Kopera B. - Smielowski D. 13686 KSW 96
2.68 1.41 +1 20.07. 21:00
Kazieczko M. - Abdulkadirov A. 6554 KSW 96
1.52 2.35 +1 20.07. 21:30
Owczarz K. - Succar S. 6568 KSW 96
2.09 1.66 +1 20.07. 22:30
Paczuski R. - Humburger D. 6485 KSW 96
1.59 2.20 +1 20.07. 23:00
Silva M. - Wozniak E. 13691 KSW 96
1.49 2.43 +1 20.07. 23:30
Pawlak P. - Janikowski D. 13704 KSW 96
1.42 2.64 +1 20.07. 23:59